Informácie o prudukte:
Kategória: Pyžamá
Dodavateľ:Metal shop
Cena:46.39 €

pyžamo SPIRAL WOLF SPIRIT XL SPOLU ŠTYRI PRODUKTY (4xkusy - 1xtričko, 1xtílko, 1xkalhoty a 1xkraťasy). dámsky pyžamový set značky SPIRAL. Možné používať aj ako štandardné tričko s kraťasy (tielko a nohavice atď). Farba: čierna, biela. Zloženie: 95% bavlna, 5% elasten. Cena je za celý set. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. (Ide o orientačné rozmery OBVODE postavy ktorá bude daný produkt nosiť.) Merané v cm. (Dámske produkty SPIRAL) Župany & Pyžamá » pyžamá » pyžamo SPIRAL WOLF SPIRIT XL


 • pyžamo SPIRAL WOLF CHI
  pyžamo SPIRAL WOLF CHI

  pyžamo SPIRAL WOLF CHI SPOLU ŠTYRI PRODUKTY (4xkusy - 1xtričko, 1xtílko, 1xkalhoty a 1xkraťasy). pánsky pyžamový set značky SPIRAL ..

  49.64 €
 • tričko SPIRAL WOLF SPIRIT Čierna S
  tričko SPIRAL WOLF SPIRIT Čierna S

  tričko SPIRAL WOLF SPIRIT Čierna S pánske originálne tričko s predným aj zadným potlačou. Zloženie: 100% bavlna. Značka SPIRAL. ..

  21.39 €
 • tričko SPIRAL WOLF SPIRIT Čierna M
  tričko SPIRAL WOLF SPIRIT Čierna M

  tričko SPIRAL WOLF SPIRIT Čierna M pánske originálne tričko s dlhými rukávmi. Tričko má predné aj zadné potlač. Farba: čierna. ..

  23.18 €
 • Košele SPIRAL WOLF SPIRIT M
  Košele SPIRAL WOLF SPIRIT M

  Košele SPIRAL WOLF SPIRIT M pánske košele s dlhými rukávmi a kvalitným potlačou. Zapínanie pomocou cvokov. Farba. čierna. ..

  42.82 €
 • riadu alebo kúpeľňa SPIRAL WOLF SPIRIT
  riadu alebo kúpeľňa SPIRAL WOLF SPIRIT

  riadu alebo kúpeľňa SPIRAL WOLF SPIRIT keramický hrnček s potlačou. Vhodný pre pitie ako teplých Tak studených nápojov. Umývanie v..

  17.82 €
 • pyžamo SPIRAL Blood Rose
  pyžamo SPIRAL Blood Rose

  pyžamo SPIRAL Blood Rose SPOLU ŠTYRI PRODUKTY (4xkusy - 1xtričko, 1xtílko, 1xkalhoty a 1xkraťasy). dámsky pyžamový set značky SPIRAL ..

  53.21 €
 • pyžamo SPIRAL Bone Rips
  pyžamo SPIRAL Bone Rips

  pyžamo SPIRAL Bone Rips SPOLU ŠTYRI PRODUKTY (4xkusy - 1xtričko, 1xtílko, 1xkalhoty a 1xkraťasy). pánsky pyžamový set značky SPIRAL ..

  49.64 €
 • pyžamo SPIRAL Wyvern
  pyžamo SPIRAL Wyvern

  pyžamo SPIRAL Wyvern SPOLU ŠTYRI PRODUKTY (4xkusy - 1xtričko, 1xtílko, 1xkalhoty a 1xkraťasy). dámsky pyžamový set značky SPIRAL ..

  53.21 €


Hľadáte má? V našom oddelení Župany metal pyža metal pyža môžete nájsť pyžamo spiral wolf spirit xl!
© 2021 Metalové boty, bundy a kabáty, rock, metal a punk móda, metalová obuv. Kontakt