Informácie o prudukte:
Kategória: Pyžamá
Dodavateľ:Metal shop
Cena:49.64 €

pyžamo SPIRAL WOLF CHI SPOLU ŠTYRI PRODUKTY (4xkusy - 1xtričko, 1xtílko, 1xkalhoty a 1xkraťasy). pánsky pyžamový set značky SPIRAL Možné používať aj ako štandardný tričko s kraťasy (tielko a nohavice atď). Zloženie: 100% bavlna. Značka: SPIRAL. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. (Ide o orientačné rozmery OBVODE postavy ktorá bude daný produkt nosiť.) Merané v cm. ​​(pánske produkty SPIRAL) Župany & Pyžamá » pyžamo SPIRAL WOLF CHI


 • tričko SPIRAL Wolf Chi Čierna S
  tričko SPIRAL Wolf Chi Čierna S

  tričko SPIRAL Wolf Chi Čierna S pánske originálne tričko čiernej farby s predným aj zadným potlačou. Zloženie: 100% bavlna. ..

  21.39 €
 • bunda jarno-jesenná SPIRAL Wolf Chi S
  bunda jarno-jesenná SPIRAL Wolf Chi S

  bunda jarno/jesenná SPIRAL Wolf Chi S pánska jarno / jesenná bunda značky SPIRAL. Bunda nie je nijako zateplená, má zadnú potlač, je..

  89.25 €
 • tričko SPIRAL Wolf Chi Čierna L
  tričko SPIRAL Wolf Chi Čierna L

  tričko SPIRAL Wolf Chi Čierna L dámske elastické tričko s prednou potlačou a dlhými rukávmi. Rukávy majú vodorovné rezy po celej..

  31.79 €
 • tenisky vysoké SPIRAL WOLF CHI viacfarebná 37
  tenisky vysoké SPIRAL WOLF CHI viacfarebná 37

  tenisky vysoké SPIRAL WOLF CHI viacfarebná 37 pohodlné topánky zo štýlovým potlačou. Značka: SPIRAL. Zloženie: látka s..

  49.64 €
 • šaty SPIRAL WOLF CHI AO L
  šaty SPIRAL WOLF CHI AO L

  šaty SPIRAL WOLF CHI AO L dámske originálne šaty s kvalitným potlačou. Značka: SPIRAL. Farba: čierna. Zloženie: 95% polyester,..

  49.96 €
 • tričko SPIRAL WOLF CHI Čierna XXL
  tričko SPIRAL WOLF CHI Čierna XXL

  tričko SPIRAL WOLF CHI Čierna XXL dámske tričko s prednou potlačou. Farba: čierna. Zloženie: 100% bavlna. Značka SPIRAL. ..

  21.39 €
 • tričko SPIRAL WOLF CHI Čierna M
  tričko SPIRAL WOLF CHI Čierna M

  tričko SPIRAL WOLF CHI Čierna M pánske originálne tričko s predným aj zadným potlačou. Zloženie: 100% bavlna. Značka SPIRAL. ..

  21.39 €
 • mikina s kapucňou SPIRAL WOLF CHI Čierna S
  mikina s kapucňou SPIRAL WOLF CHI Čierna S

  mikina s kapucňou SPIRAL WOLF CHI Čierna S pánska originálna mikina s obojstrannou potlačou. vybavenie: dve bočné vrecká je bez..

  53.54 €


Hľadáte má? V našom oddelení Župany metal pyža môžete nájsť pyžamo spiral wolf chi!
© 2021 Metalové boty, bundy a kabáty, rock, metal a punk móda, metalová obuv. Kontakt