Informácie o prudukte:
Kategória: Pyžamá
Dodavateľ:Metal shop
Cena:46.39 €

pyžamo SPIRAL PURITY XXL SPOLU ŠTYRI PRODUKTY (4xkusy - 1x tričko, 1x tielko, 1x nohavice a 1x kraťasy). dámsky pyžamový set značky SPIRAL. Možné používať aj ako štandardné tričko s kraťasy (tielko a nohavice atď). Farba: čierna, biela. Zloženie: 95% bavlna, 5% elasten. Cena je za celý set. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. (Ide o orientačné rozmery OBVODE postavy ktorá bude daný produkt nosiť.) Merané v cm. (dámske produkty SPIRAL) Župany & Pyžamá » pyžamá » pyžamo SPIRAL PURITY XXL


 • tričko SPIRAL PURITY Čierna S
  tričko SPIRAL PURITY Čierna S

  tričko SPIRAL PURITY Čierna S dámske tričko s prednou potlačou. Tričko je dvojvrstvové, prvá vnútorná vrstva je bielej farby, druhá..

  21.39 €
 • tričko SPIRAL PURITY Čierna S
  tričko SPIRAL PURITY Čierna S

  tričko SPIRAL PURITY Čierna S dámske tričko s dlhými rukávmi. Ľavý rukáv a časť goliera okolo krku je vyrobený z ozdobné..

  28.54 €
 • tričko VIXXSIN PURITY Čierna S
  tričko VIXXSIN PURITY Čierna S

  tričko VIXXSIN PURITY Čierna S dámske tričko s dlhými rukávmi. Tričko je dvojvrstvové, prvá vrstva je v niekoľkých miestach..

  46.39 €
 • pyžamo SPIRAL DARK UNICORN XXL
  pyžamo SPIRAL DARK UNICORN XXL

  pyžamo SPIRAL DARK UNICORN XXL SPOLU ŠTYRI PRODUKTY (4xkusy - 1xtričko, 1xtílko, 1xkalhoty a 1xkraťasy). dámsky pyžamový set značky..

  46.39 €
 • pyžamo SPIRAL Blood Rose
  pyžamo SPIRAL Blood Rose

  pyžamo SPIRAL Blood Rose SPOLU ŠTYRI PRODUKTY (4xkusy - 1xtričko, 1xtílko, 1xkalhoty a 1xkraťasy). dámsky pyžamový set značky SPIRAL ..

  53.21 €
 • pyžamo SPIRAL Bone Rips
  pyžamo SPIRAL Bone Rips

  pyžamo SPIRAL Bone Rips SPOLU ŠTYRI PRODUKTY (4xkusy - 1xtričko, 1xtílko, 1xkalhoty a 1xkraťasy). pánsky pyžamový set značky SPIRAL ..

  49.64 €
 • pyžamo SPIRAL Wyvern
  pyžamo SPIRAL Wyvern

  pyžamo SPIRAL Wyvern SPOLU ŠTYRI PRODUKTY (4xkusy - 1xtričko, 1xtílko, 1xkalhoty a 1xkraťasy). dámsky pyžamový set značky SPIRAL ..

  53.21 €
 • pyžamo SPIRAL WOLF CHI
  pyžamo SPIRAL WOLF CHI

  pyžamo SPIRAL WOLF CHI SPOLU ŠTYRI PRODUKTY (4xkusy - 1xtričko, 1xtílko, 1xkalhoty a 1xkraťasy). pánsky pyžamový set značky SPIRAL ..

  49.64 €


Hľadáte má? V našom oddelení Župany metal pyža metal pyža môžete nájsť pyžamo spiral purity xxl!
© 2021 Metalové boty, bundy a kabáty, rock, metal a punk móda, metalová obuv. Kontakt