Informácie o prudukte:
Kategória: Pyžamá
Dodavateľ:Metal shop
Cena:46.39 €

pyžamo SPIRAL DARK UNICORN XXL SPOLU ŠTYRI PRODUKTY (4xkusy - 1xtričko, 1xtílko, 1xkalhoty a 1xkraťasy). dámsky pyžamový set značky SPIRAL. Možné používať aj ako štandardné tričko s kraťasy (tielko a nohavice atď). Farba: čierna, biela. Zloženie: 95% bavlna, 5% elasten. Cena je za celý set. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. (Ide o orientačné rozmery OBVODE postavy ktorá bude daný produkt nosiť.) Merané v cm. (Dámske produkty SPIRAL) Župany & Pyžamá » pyžamá » pyžamo SPIRAL DARK UNICORN XXL


 • tričko SPIRAL DARK UNICORN Čierna XXL
  tričko SPIRAL DARK UNICORN Čierna XXL

  tričko SPIRAL DARK UNICORN Čierna XXL dámske tričko s dlhými rukávmi. Ľavý rukáv a časť goliera okolo krku je vyrobený z ozdobné..

  28.54 €
 • tričko SPIRAL DARK UNICORN Čierna L
  tričko SPIRAL DARK UNICORN Čierna L

  tričko SPIRAL DARK UNICORN Čierna L dámske originálne tričko (tunika) s predným potlačou a predĺženou ľavou stranou. Tričko je..

  24.96 €
 • pyžamo SPIRAL PURITY XXL
  pyžamo SPIRAL PURITY XXL

  pyžamo SPIRAL PURITY XXL SPOLU ŠTYRI PRODUKTY (4xkusy - 1x tričko, 1x tielko, 1x nohavice a 1x kraťasy). dámsky pyžamový set značky..

  46.39 €
 • tielko SPIRAL BABY UNICORN XL
  tielko SPIRAL BABY UNICORN XL

  tielko SPIRAL BABY UNICORN XL dámske mierne elastické tielko s prednou potlačou. Farba: čierna. Zloženie: 95% viskóza, 5% elasten. ..

  24.96 €
 • SPIRAL BABY UNICORN
  SPIRAL BABY UNICORN

  SPIRAL BABY UNICORN veľmi príjemná fleesová deka značky SPIRAL s kvalitným potlačou. Rozmery cca .: 150x200cm. Deka je vyrobená z..

  32.11 €
 • pyžamo SPIRAL Blood Rose
  pyžamo SPIRAL Blood Rose

  pyžamo SPIRAL Blood Rose SPOLU ŠTYRI PRODUKTY (4xkusy - 1xtričko, 1xtílko, 1xkalhoty a 1xkraťasy). dámsky pyžamový set značky SPIRAL ..

  53.21 €
 • pyžamo SPIRAL Bone Rips
  pyžamo SPIRAL Bone Rips

  pyžamo SPIRAL Bone Rips SPOLU ŠTYRI PRODUKTY (4xkusy - 1xtričko, 1xtílko, 1xkalhoty a 1xkraťasy). pánsky pyžamový set značky SPIRAL ..

  49.64 €
 • pyžamo SPIRAL Wyvern
  pyžamo SPIRAL Wyvern

  pyžamo SPIRAL Wyvern SPOLU ŠTYRI PRODUKTY (4xkusy - 1xtričko, 1xtílko, 1xkalhoty a 1xkraťasy). dámsky pyžamový set značky SPIRAL ..

  53.21 €


Hľadáte má? V našom oddelení Župany metal pyža metal pyža môžete nájsť pyžamo spiral dark unicorn xxl!
© 2021 Metalové boty, bundy a kabáty, rock, metal a punk móda, metalová obuv. Kontakt