Informácie o prudukte:
Kategória: šošovky
Dodavateľ:Metal shop
Cena:10.36 €

šampón po farbení DIRECTIONS - Blues tento šampón predlžuje stálosť farby a jej lesk po farbení vlasov. Odporúčame pri každom umývaní farbených vlasov. Obsah 250ml. Kozmetika & šošovky » šampóny, sprchové gély » šampón po farbení DIRECTIONS - Blues


 • farba na vlasy DIRECTIONS - Dark Tulip
  farba na vlasy DIRECTIONS - Dark Tulip

  farba na vlasy DIRECTIONS - Dark Tulip tuba s objemom 89 ml - stačí spravidla na vlasy v dĺžke po ramená. Farby neboli nikdy testované na..

  9.29 €
 • farba na vlasy DIRECTIONS - Fire
  farba na vlasy DIRECTIONS - Fire

  farba na vlasy DIRECTIONS - Fire tuba s objemom 89 ml - stačí spravidla na vlasy v dĺžke po ramená. Farby neboli nikdy testované na..

  9.29 €
 • farba na vlasy DIRECTIONS - Pillarbox Red
  farba na vlasy DIRECTIONS - Pillarbox Red

  farba na vlasy DIRECTIONS - Pillarbox Red tuba s objemom 89 ml - stačí spravidla na vlasy v dĺžke po ramená. Farby neboli nikdy testované..

  9.29 €
 • farba na vlasy DIRECTIONS - Poppy Red
  farba na vlasy DIRECTIONS - Poppy Red

  farba na vlasy DIRECTIONS - Poppy Red tuba s objemom 89 ml - stačí spravidla na vlasy v dĺžke po ramená. Farby neboli nikdy testované na..

  9.29 €
 • farba na vlasy DIRECTIONS - Rubine
  farba na vlasy DIRECTIONS - Rubine

  farba na vlasy DIRECTIONS - Rubine tuba s objemom 89 ml - stačí spravidla na vlasy v dĺžke po ramená. Farby neboli nikdy testované na..

  9.29 €
 • farba na vlasy DIRECTIONS - Tulip
  farba na vlasy DIRECTIONS - Tulip

  farba na vlasy DIRECTIONS - Tulip tuba s objemom 89 ml - stačí spravidla na vlasy v dĺžke po ramená. Farby neboli nikdy testované na..

  9.29 €
 • farba na vlasy DIRECTIONS - Atlantic Blue
  farba na vlasy DIRECTIONS - Atlantic Blue

  farba na vlasy DIRECTIONS - Atlantic Blue tuba s objemom 89 ml - stačí spravidla na vlasy v dĺžke po ramená. Farby neboli nikdy testované..

  9.29 €
 • farba na vlasy DIRECTIONS - Ebony
  farba na vlasy DIRECTIONS - Ebony

  farba na vlasy DIRECTIONS - Ebony tuba s objemom 89 ml - stačí spravidla na vlasy v dĺžke po ramená. Farby neboli nikdy testované na..

  9.29 €
 • farba na vlasy DIRECTIONS - Lagoon Blue
  farba na vlasy DIRECTIONS - Lagoon Blue

  farba na vlasy DIRECTIONS - Lagoon Blue tuba s objemom 89 ml - stačí spravidla na vlasy v dĺžke po ramená. Farby neboli nikdy testované..

  9.29 €


Hľadáte mpóny, sprchové gély? V našom oddelení kozmetika metal šošovky metal ša môžete nájsť šampón po farbení directions - blues!
© 2020 Metalové boty, bundy a kabáty, rock, metal a punk móda, metalová obuv. Kontakt